Przesyłka paczki do Chorwacji i z Choracji do Polski - CROTOUR

Paczka do Chorwacji

CROTOUR

Poza usługami transportowymi, świadczymy także inne, pomniejsze usługi. Jedną z nich jest paczka do Chorwacji lub z Chorwacji. Usługę tę dedykujemy osobom, które chcą wysłać część rzeczy - np. sprzęt sportowy lub dziecięce akcesoria - zanim dojadą na miejsce, by rozpocząć wakacje lub urlop. Paczka z Chorwacji to opcja dla osób, zrobiły na miejscu duże zakupy i nie zmieszczą się one do bagażu w drodze powrotnej busem. To także propozycja dla przedsiębiorców, którzy na niewielką skalę importują chorwackie przysmaki, wyroby i rękodzieło, by móc sprzedawać je w Polsce.

Ile kosztuje paczka do Chorwacji?

Osoby, które chcą wysłać paczkę do Chorwacji busem CroTour, zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem:

● duża walizka do 35 kilogramów lub 110 litrów - 150 złotych / 35 euro
● rower w jedną stronę - 250 złotych / 60 euro
● inne, niewielkie przesyłki o wadze do 1 kilograma - 150 złotych / 35 euro

Poza wymienionymi powyżej przykładowymi paczkami do Chorwacji, oferujemy także transport innego załadunku. Zachęcamy do kontaktu - przygotujemy indywidualną wycenę na każde zapytanie.

Paczka do Chorwacji - co przewozimy?

Paczka do Chorwacji przybiera różne formy i kształty. Przesyłki, jakie otrzymujemy od naszych klientów do przewiezienia, to m.in. sprzęt sportowy - przede wszystkim rowery, a także inne przedmioty, np. nadprogramowy bagaż, który nie zmieścił się w limicie wagowym naszej linii. Przypominamy, że każdy pasażer do naszego busa może zabrać 2 sztuki bagażu: walizkę do 35 kilogramów lub 110 litrów i mały, podręczny bagaż. Wszystko, ponad te nieodpłatne bagaże, można wysłać przy pomocy naszej dodatkowej usługi paczka do Chorwacji.

Przesyłka do Chorwacji bezpiecznie i tanio

Oferujemy przesyłkę do Chorwacji lub z Chorwacji. Paczkę można wysłać, nie jadąc z nami. Na całej trasie naszego busa, czyli od Krakowa, przez Śląsk, Czechy, Słowację i Chorwację, możemy zawieźć dowolny załadunek. Najczęściej przesyłki do Chorwacji to rowery lub inne rzeczy, które nie zmieściły się w limicie bagażowym. W podróż busem CroTour można zabrać ze sobą dwa bagaże: jeden podręczny i drugi - walizkę ważącą do 35 kilogramów lub 110 litrów. W cenie biletu można zabrać również wózek dla dziecka , lodówkę turystyczną. Wszelkie bagaże przekraczające te normę możemy zabrać w ramach usługi paczka do Chorwacji.

Paczka z Chorwacji do Polskip

Usługi przewozu paczek świadczymy na trasie Polska - Chorwacja i Chorwacja - Polska. Paczka z Chorwacji do Polski może zawierać pamiątki i lokalne przysmaki, które nie zmieściły się w nieodpłatnym bagażu do busa. Suweniry i produkty, które warto przywieźć z tego egzotycznego zakątka, to m.in. lawenda pod każdą postacią, słynne pierniki w kształcie serca, wino, oliwa, miody, figi, likier Maraschino z okolic Zadaru i inne lokalne alkohole. Wiele osób wysyła też w paczce z Chorwacji do Polski sprzęt sportowy (np. rower) lub inne rzeczy, które zajmują dużo miejsca i ciężko je pomieścić w średniej wielkości walizce. Mogą to być dziecięce akcesoria, np. wózek, krzesełko do karmienia lub też profesjonalny sprzęt do nurkowania, surfingu, windsurfingu, kitesurfing czy górskiej wspinaczki.

Cartrade © Copyright 2019