Busy door to door - Z adresu pod adres - CROTOUR

Busy door to door

CROTOUR

Busy door to door to usługa skrojona na miarę i idealnie dopasowana do potrzeb osób podróżujących. Busy door to door, czyli przejazdy od adresu do adresu, to czysta wygoda i komfort. Zamiast dopasowywać się do trasy przejazdu busa, bus i kierowca dopasowują się do Ciebie.

Bus door to door do lub z Chorwacji

CroTour oferuje bus door to door do Chorwacji lub z Chorwacji do Polski. Kierowca odbiera pasażera ze wskazanego miejsca i zawozi pod wskazany adres w Chorwacji. Nasze busy kursują na trasie Kraków - Gradac i przejeżdżają przez miejscowości, takie jak Rogoznica, Brodarica, Podstrana, Jesenice, Dugi Rat, Omiš, Marušići, Pisak, Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Brist. Wskazaną przez nas trasą można się zainspirować, by w którymś z tych miasteczek szukać dla siebie noclegu i zacząć sprawdzać, jakie na miejscu są atrakcje oraz zabytki.

Busy z adresu pod adres - wygoda i komfort dla każdego

\

Busy z adresu pod adres to idealna usługa dla osób starszych, które przerastają formalności na lotniskach. To także idealna opcja dla każdego, kto nie posługuje się językiem angielskim lub innymi językami obcymi. Busy z adresu pod adres zawiozą go dokładnie tam, gdzie znajduje się jego nocleg, na trasie nie ma konieczności pytać o adres lokalnych mieszkańców czy sprawdzać mapę.

Przewozy osób door to door - idealna opcja na podróż do Chorwacji!

Przewozy osób door to door do Chorwacji to doskonały pomysł. Dlaczego? Oprócz największych czy najpopularniejszych chorwackich miast, takich jak stolica Zagrzeb lub Dubrownik, w którym nakręcono część scen serialu Gra o tron, jest mnóstwo innych miasteczek i wsi, do których warto udać się na wakacyjny lub urlopowy wypoczynek. Mniejsze miejscowości i wsie są mniej zatłoczone, tańsze i bardziej kameralne. Przewozy osób door to door umożliwiają dojazd do każdego egzotycznego zakątka Chorwacji - również miejsc spoza regularnych tras busów i autokarów.

Bus od drzwi do drzwi - z lub do Chorwacji

Planując podróż, szczególnie z większą grupą ludzi, znajomymi lub rodziną, warto dokładnie zaplanować jej przebieg. Bus od drzwi do drzwi z lub do Chorwacji to idealna usługa, gdy mamy dużo bagaży lub grupa podróżujących liczy kilka - maksymalnie do 9 - osób. Nasze fotele w busach są przystosowane do wpięcia fotelika dziecięcego, dlatego do wspólnego przejazdu zapraszamy nie tylko osoby dorosłe, ale również rodziny z dziećmi.

Door to door bus - największe zalety tej usługi

Door to door bus to kwintesencja wygody, komfortu i odpowiedź na personalizację usług - również transportowych. Możliwość odebrania pasażera z dowolnego adresu i transport dokładnie pod wskazany, chorwacki adres ułatwia i przyspiesza podróżowania. Nie trzeba martwić się o to, jak dotrzeć do miejsca noclegu - w przypadku słabo skomunikowanych niewielkich miasteczek i wsi może być to bardzo trudne. Door to door bus to idealna opcja dla osób, które podróżują większą grupą lub z małymi dziećmi. Wystarczy wsiąść do busa, a kierowca zawiezie nas dokładnie tam, gdzie chcemy. To także doskonała usługa dla podróżujących po niewielkich, mniej popularnych zakątkach. Dojazd do stolicy Chorwacji, czyli miasta Zagrzeb, nie jest wyzwaniem, bo kursuje tam wiele busów, autokarów, są też linie lotniczej, ale do malutkiej, dalmackiej wioski już tak.

Cartrade © Copyright 2019