Telefon do nas 697069112

Dojazd do Chorwacji

Oferujemy bezpieczny, szybki i komfortowy dojazd do Chorwacji nowoczesnymi busami, które pomieszczą do 9 osób. Chorwacja to popularna destynacja, którą uwielbiają Polacy. Dobre połączenie i możliwość transportu drogą lądową lub powietrzną to powody, dla których nasi rodacy wybierają właśnie to państwo. Niemal przez okrągły rok warto odwiedzić ten egzotyczny zakątek. Dojazd do Chorwacji busem to idealna opcja dla osób, które cierpią na awiofobię, czyli lęk przed lataniem samolotem.

Dojazd do Chorwacji z Krakowa

Każdemu, kto szuka szybkiego dojazd do Chorwacji z Krakowa, polecamy zapoznanie się z naszą ofertą, terminarzem i cennikiem. Pasażerom proponujemy starannie opracowaną trasę dojazdu do Chorwacji z Krakowa, obejmującą przeróżne miasta i miasteczka polskie oraz zagraniczne: czeskie, słowackie, chorwackie. W każdej z tych miejscowości na trasie Zadar – Gradac istnieje możliwość zatrzymania się przez naszego kierowcę, docelowo nasze busy zatrzymują się w miejscowości Gradac.

Szybki i komfortowy dojazd do Chorwacji

Pasażerowie busów CroTour mogą liczyć na bezpieczną, szybką i komfortową podróż. Dojazd do Chorwacji ze Śląska zajmuje naszym kierowcom 12-15 godzin, czyli nawet dwa razy szybciej niż pokonanie tej trasy autokarem. Ponadto także wyróżniamy się na tle konkurencji usługą door-to-door – nasi kierowcy odbierają pasażerów spod wskazanego adresu i zawożą ich pod dokładny adres w Chorwacji, który wskazali.

Dlaczego dojazd do Chorwacji busem, a nie innymi środkami transportu?

Dojazd do Chorwacji busem został maksymalnie skrócony. W porównaniu do autokaru, oferujemy usługę, którą standardowo realizujemy w 12-15 godzin. Jest to około dwa razy szybciej niż dojazd do Chorwacji autokarem. Bus to idealna opcja dla pasażerów, którzy cierpią na awiofobię, czyli lęk przed lataniem samolotami. Podróż drogą lądową to możliwość, by podziwiać za oknem widoki i poznawać okolicę. Osoby, które dużo jeżdżą samochodem, np. służbowo lub na stanowisku kierowcy, mogą wsiąść do busa i wysiąść dokładnie tam, gdzie chcą – pod dowolnym, chorwackim adresem. Usługa door-to-door to propozycja dla podróżujących, którzy borykają się z barierą językową i nie znają angielskiego lub innych języków, którymi można się porozumieć z lokalnymi mieszkańcami, np. podczas szukania adresu swojego noclegu.

Koszt przejazdu do Chorwacji - w jedną lub dwie strony

Koszt przejazdu do Chorwacji wynosi obecnie: ● 390 złotych / 92 euro od osoby (przejazd na trasie Polska-Chorwacja z bagażem) ● 390 złotych / 92 euro od osoby (przejazd na trasie Chorwacja-Polska z bagażem) ● 749 złotych / 175 euro od osoby (przejazd w obie strony z bagażem) Powyższe ceny uwzględniają jednorazową zniżkę w wysokości 5% za płatność online. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za bagaż naszych pasażerów, jeśli spełnia on nasze wymagania wagowe. Gwarantujemy możliwość zabrania ze sobą nieodpłatnie 2 sztuk bagażu, z czego jeden może być walizką do 35 kg lub 110 l pojemności, a drugi małym bagażem podręcznym.