Trasa Polska - Chorwacja - CROTOUR

Trasa do Chorwacji

CROTOUR

Trasa do Chorwacji, którą opracowaliśmy, wiedzie przez wiele polskich, czeskich, słowackich, węgierskich i chorwackich miast oraz miasteczek. Trasa przebiega drogami krajowymi oraz autostradami, aby maksymalnie skrócić czas przejazdu. Trasa do Chorwacji rozpoczyna się w Krakowie, wiedzie m.in. przez Śląsk. Z Katowic kolejne punkty na trasie do Chorwacji to Ostrawa, Brno, Bratysława aż do stacji końcowej, czyli miasta Gradac na samym końcu makarskiej riwiery.

Chorwacja - trasa busa przez Polskę

Naszym pasażerom, którzy marzą o podróży do Chorwacji, przedstawiamy trasę busa CroTour przez Polskę. Bus wyjeżdża z Krakowa, następnie przejeżdża przez miasta województw małopolskiego i śląskiego, a są to: Wieliczka, Jaworzno, Trzebinia, Chrzanów, Skawina, Bieruń , Tychy, Katowice, Mysłowice, Olkusz, Zawiercie, Żywiec, Bielsko – Biała , Tychy, Pszczyna , Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom Zabrze, Knurów, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jaworzno. Jest to trasa zgodna z naszym regularnym terminarzem wyjazdów, lecz zatrzymujemy się tylko tam gdzie czekają na nas pasażerowie. Na tej strasie świadczymy usługę door-to-door, czyli spod drzwi do drzwi. Nasz kierowca odbiera pasażerów spod wskazanego adresu i zawozi dokładnie pod chorwacki adres, gdzie zazwyczaj znajduje się zarezerwowana baza noclegowa.

Trasa Polska - Chorwacja za granicą

Na trasie Polska - Chorwacja nasz bus za granicą przejeżdża m.in. przez następujące miasta czeskie, słowackie i chorwackie: Bratysława, Ostrava, Brno, Ołomuniec, Zagrzeb ,Zadar Biograd na Moru, Vodice Szybenik, Primošten, Trogir, Kaštel Lukšić, Kaštel Gomilica, Seget Donji, Rogoznica, Brodarica, Podstrana, Jesenice, Dugi Rat, Omiš, Marušići, Pisak, Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Brist, Gradac. Bus CroTour może się zatrzymać w każdym z wymienionych powyżej miejscowości, docelowy i ostatni przystanek to Gradac (w Chorwacji) lub Kraków (w Polsce).

Trasa Polska - Chorwacja i możliwe przystanki za granicą

Nasi pasażerowie mogą dojechać do końca trasy, czyli miejscowości Gradac w Chorwacji lub do Krakowa. Istnieje także możliwość zatrzymania się w każdej miejscowości na trasie między miejscowością Zadar a Gradac.

Trasa Polska - Chorwacja dla indywidualnych grup

Istnieje także możliwość zorganizowania przejazdu na trasie Polska - Chorwacja poza naszym regularnym terminarzem. Jest to usługa skierowana dla grup liczących 7-8 osób. Oferujemy transport nie tylko z Krakowa, ale także innych polskich miast. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów podróży - przygotujemy indywidualną wycenę.

Trasa do Chorwacji i z Chorwacji

Naszym pasażerom oferujemy przejazd na trasie Polska Chorwacja lub Chorwacja Polska, a także ekonomiczną i chętnie wybieraną podróż w dwie strony. Jest to wygodne i kompleksowe rozwiązanie, które ułatwi zaplanowanie pobytu w Chorwacji. Wiedząc, ile dni spędzimy za granicą i znając termin wyjazdu, można opracować dokładny plan zwiedzania.

Chorwacja - trasa dla rodzin, przyjaciół i innych, zorganizowanych grup

Chorwacja - trasa, którą opracowaliśmy - doskonale sprawdzi się jako rodzinne wakacje, wypad ze znajomymi, studenckie ferie czy służbowa integracja. Nasz przejazd, który trwa dwa razy szybciej niż autokarem, w klimatyzowanych, nowoczesnych busach na 9 osób to komfort i wygoda. Klimatyzacja, wentylacja, miejsce, by wyciągnąć nogi, to wielkie atuty naszych usług przewozowych. Trasę ze Śląska do Makarskiej pokonujemy w około 12-15 godzin.

Cartrade © Copyright 2019