Przejazd z rowerem do Chorwacji - CROTOUR

Przejazd z rowerem do Chorwacji

CROTOUR

Każdy fan jednośladu, który planuje podróż do państwa ze stolicą w Zagrzebiu ze swoim sprzętem sportowym, powinien poznać naszą ofertę przejazdu z rowerem do Chorwacji. Na rzecz podróżujących świadczymy nie tylko usługi przewozu osób, bo także przewóz innego ładunku: paczek, dodatkowego bagażu lub rowerów.

Wczasy rowerowe - moda i zdrowie!

Wczasy rowerowe to niezwykle popularna forma spędzania wolnego czasu. Wiele fanów tego środka transportu planuje wakacyjną lub urlopową podróż wraz z mapą ścieżek rowerowych. Rowerem można jechać w swoim tempie, podziwiać okolicę, jest to ekologiczne, etyczne oraz bezpieczne. Nie trzeba się ograniczać! Podczas wczasów rowerowych można obrać sobie małe cele, np. kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów dziennie lub też zdecydować się na ambitniejszy plan - np. Chorwacja rowerem rozpisana na kilkanaście dni zagranicznego pobytu.

Przejazd z rowerem do Chorwacji

Oferujemy możliwość dokupienia dodatkowego bagażu - np. w postaci roweru - i jego przewóz do miejsca, gdzie będzie wysiadać jego posiadacz. Świadczymy usługi przewozu door to door, co oznacza, że odbieramy pasażerów ze wskazanego adresu i zawozimy dokładnie przez wskazany adres. Dzięki temu - szczególnie mając duży, ciężki lub nieporęczny bagaż - łatwiej dojechać na miejsce, skąd np. planujemy rozpocząć trasę rowerową. Miejsce odbioru może być inne od miejsce początkowego.

Cena za przejazd z rowerem do Chorwacji

Rower - za sprawą nietypowego kształtu, a niekiedy również dużej wagi - jest bagażem, za który w busach CroTour należy uiścić dodatkową opłatę. Według aktualnie obowiązującego cennika przejazd z rowerem do Chorwacji to koszt transportu 1 osoby, czyli 390 złotych plus przewóz roweru w jedną stronę, czyli 250 złotych. Cena za przewóz roweru jest stała, z kolei wykupienie transportu osobowego od razu w dwie strony bardziej się opłaca, bo kosztuje wówczas 790 złotych. Czy maksymalny koszt dla jednej osoby w obie trony z rowerem to 1040 zlotych.

Chorwacja rowerem pomysłem na aktywne wakacje lub urlop

Chorwacja rowerem? Czemu nie! Najwięksi śmiałkowie trasę - w całości lub częściowo - z Polski do Chorwacji pokonują rowerem. Osoby, które rowerem jeżdżą na mniejsze trasy i bardziej rekreacyjnie, mogą zabrać swój jednoślad do naszego busa, by na miejscu pokonywać odległości pomiędzy miastami i miasteczkami właśnie rowerem. Chorwacja rowerem to doskonały pomysł na wakacje lub urlop dla par, rodzin z dziećmi lub paczki znajomych. Nie trzeba dostosowywać się do chorwackiej komunikacji miejskiej, która - szczególnie w niewielkich miejscowościach - jeździ bardzo rzadko. Zamiast tego można eksplorować piękne zakątki i malownicze okolice Chorwacji rowerem. To darmowy, ekologiczny i szybki sposób na dotarcie do miejsc oddalonych o kilka-kilkanaście kilometrów od naszej bazy noclegowej.

Chorwacja rowerem dla zaawansowanych

Osobom zaawansowanym i wprawionym w jeździe na długie dystanse polecamy sprawdzenie jednej z pięciu tras zawodów Tour of Croatia (np. Makarska – Split lub Šibenik – Zadar), a także inne trasy, biegnące w chorwackich parkach narodowych i parkach przyrody. Ścieżki i trasy rowerowe w Chorwacji są dobrze oznaczone, korzystają z nich zarówno lokalni mieszkańcy, jak i turyści. Chorwacja może być celem lub też jednym z punktów na trasie większej wycieczki po innych krajach europejskich.

Cartrade © Copyright 2019